44999грн.
Доставка по Києву
  • замовлень до 1000 грн.— 50 грн.
  • понад 1000 грн.— безкоштовно
Самовивіз у Києві
Отримати замовлення можна у нашому офісі за попереднім бронюванням товарів.

Доставка по Україні
Вартість доставки у ваш населений пункт згідно тарифів служби доставки «Нова Пошта».

Оплата
  • готівкою
  • рахунок-фактура
  • онлайн Visa/MasterCard
Обмін/Повернення
14 днів від дня придбання. Докладніше

Опис

Найкоротший шлях до ідеальногї кавової насолоди веде через кольоровий екран з сенсорною технологією. Компактна кавоварка A9 дозволяє користувачеві насолодитися найвищим комфортом і приготувати ні з чим незрівнянні кавові напої.

Сучасний сенсорний дисплей зі зрозумілою структурою забезпечує можливість інтуїтивного управління. Кавомолка AromaG3 і технологія приготування дрібнопористої піни дають можливість отримати улюблені кавові напої ідеальної якості в лічені секунди. Для приготування однієї або одночасно двох чашок кавового напою вистачає всього лише одного натискання на сенсорний екран. Кофемашина A9 дарує незрівнянне задоволення смаком будь-якого з 12 кавових напоїв. Компактна кавоварка відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, чіткістю форм і використаними в її конструкції ексклюзивними матеріалами найвищої якості.Приготування рістрето і еспресо найвищої якості

Компанія JURA повністю удосконалила метод заварювання для кавових напоїв з коротким часом приготування. Тому кава, приготована кавоваркою A9, нічим не поступається тій, що пропонується у більшості кав'ярень. Оптимальну ступінь помелу забезпечує багатоступенева кавомолка AromaG3. Вона швидко перемелює кавові зерна безпосередньо перед кожним приготуванням, при цьому максимально зберігаючи їх ароматичні властивості. Регульований заварний блок об'ємом від 6 до 10 грамів завжди забезпечує ідеальні умови заварювання. Розроблений компанією JURA процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) оптимізує час екстракції. Так, для приготування рыстрето і еспресо гаряча вода в імпульсному режимі з короткими інтервалами пропускається під тиском через порцію меленої кави. Завдяки цьому методу повністю розкриваються всі відтінки аромату кави. Користувач може вибирати один з восьми режимів інтенсивності приготування кави виходячи зі своїх переваг.


Кавомолка AromaG3 з подвоєною швидкістю роботи

Кавомолка AromaG3 з поліпшеним кутом розташування ножів в конусі набагато ефективніше попередніх моделей: вона не тільки відмінно зберігає природну багатогранність аромату кави, а й здійснює його помел в два рази швидше. Ця конструкція гарантує приготування кави з бездоганним смаком і ароматом набагато швидше, ніж раніше.


Інтуїтивне управління за допомогою сенсорного дисплея

Чотири бажаних напої можна зберегти на стартовому зображенні на дисплеї, завдяки чому для їх приготування завжди буде достатньо всього лише одного натискання на сенсорний дисплей. Концепція управління відрізняється максимальною простотою і на рівні обслуговування. У цьому випадку також вистачає одного єдиного натискання на дисплей, щоб запустити інтегровані програми промивання, очищення і видалення вапняних відкладень солей і забезпечити гігієнічність.


12 кавових напоїв з можливістю безпосереднього вибору

Кофемашина A9 дивує не тільки класичними кавовими напоями, вона дарує можливість отримати насолоду також від двох особливих кавових напоїв: лате макіато і капучино, які спокушають максимально насиченим смаком і ніжною молочною піною. Завдяки технології приготування One Touch і комбінованого дозатора, регульованого по висоті в діапазоні від 55 мм до 138 мм, приготування цих напоїв не складає ніяких труднощів - навіть немає потреби переставляти склянку.

Характеристики

Вид товару Автоматичні кавомашини
Капучінатор Автоматичний
Тип кави Зернова та мелена
Дисплей Є
Тип керування Кнопкова
Регулювання міцності кави Є
Програмування напоїв Є
Регулювання порції горячої води Є
Індикатор рівня води Є
Налаштування жорсткості води Є
Фільтр води Є
Індикатор відходів Є
Регулювання помелу кави Є
Жорнова кавомолки Металеві
Автовимкнення Є
Автоочищення накипу Є
Автопромивання Є
Режим енергозбереження Є
Місткість заварного пристрою, г кави 6-10
Об'ем бункера відходів, порцій 10
Регулювання дозатора кави по висоті, мм 55-138
Тиск помпи, Бар 15
Бункер для кави, г 125
Колір Cріблястий/чорний
Матеріал корпусу Алюминий/пластик
Резервуар для води, л 1,1
Потужність, Вт 1450
Габарити (ШхВхГ), мм 239х323х445
Маса, кг 10,9
Країна виробник товару Португалія

Відгуки 0

Меню напоїв

Теги: jura, кавомашина, капучіно