257грн
Доставка по Києву
  • замовлень до 1000 грн.— 80 грн.
  • понад 1000 грн.— безкоштовно
Доставка по Україні
Вартість доставки у ваш населений пункт згідно тарифів служби доставки «Нова Пошта».

Самовивіз у Києві (тимчасово недоступний)
Отримати замовлення можна у нашому офісі за попереднім бронюванням товарів.

Оплата
  • готівкою
  • рахунок-фактура
  • онлайн Visa/MasterCard
Обмін/Повернення
14 днів від дня придбання. Докладніше

Опис

Нова технологія приготування дрібнопористої піни JURA встановлює нові стандарти. Революційна технологія надає можливість приготування дрібнопористої піни, довго зберігає свою консистенцію, і тим самим надає особливий смак насолоди, перетворюючи його в свято. Завдяки їй Ви зможете насолоджуватися високою якістю таких кавових напоїв, як латте маккіато, капучино, еспресо маккіато, білий капучино. Для того щоб якість кавових напоїв завжди залишалося на найвищому рівні, ми створили засіб для очищення системи приготування молока.

З точно підібраним складом, це засіб ідеально підходить для максимально ефективного і при цьому дбайливого очищення автоматичних кавоварок компанії JURA і, тим самим, сприяє продовженню їхнього терміну служби. Завдяки простому процесу промивання дозатора молока з додаванням даного засобу для очищення, виконується видалення залишків молока і молочного жиру — Ваша автоматична кавоварка очищена і готова до наступного приготування.

Чітко виражене усвідомлення відповідальності за навколишнє середовище грає таку ж важливу роль в компанії JURA, як і дбайливе ставлення до ресурсів та енергії. Тому JURA також при виробництві оригінального засобу для очищення системи приготування молока використовує тільки ті складові, які не містять фосфати. Оптимізована формула гаранту гігієнічність для Вашої системи приготування молока і одночасно піклується про навколишнє середовище.

Характеристики

Головне
Вид Чистящі засоби

Відгуки 0