479грн.
Доставка по Києву
  • замовлень до 1000 грн.— 50 грн.
  • понад 1000 грн.— безкоштовно
Самовивіз у Києві
Отримати замовлення можна у нашому офісі за попереднім бронюванням товарів.

Доставка по Україні
Вартість доставки у ваш населений пункт згідно тарифів служби доставки «Нова Пошта».

Оплата
  • готівкою
  • рахунок-фактура
  • онлайн Visa/MasterCard
Обмін/Повернення
14 днів від дня придбання. Докладніше

Опис

Змінний фільтр CLARIS допоможе Вам досягти ідеальної якості приготованої кави, адже при його використанні фільтрація води виконується перед кожним приготуванням, що забезпечує підтримку незмінно високої якості води. Змінний фільтр CLARIS запобігає утворенню вапняних відкладень солей у Вашій кавомашині, тим самим продовжуючи її термін служби. При використанні змінного фільтра CLARIS відпадає необхідність в очищенні кавомашини від вапняних відкладень солей.


Завжди ідеальний смак кави завдяки гігієнічності, що сертифікована TÜV

Міжнародна незалежна інспекційна організація TÜV Rheinland видала компанії JURA сертифікат за мікробіологічну чистоту автоматичних кавоварок, що присуджується відповідно до жорстких критеріїв. Він підтверджує, що оригінальні засоби для обслуговування від компанії JURA, ідеально адаптовані до програм з електронним управлінням, гарантують сертифіковану гігієнічність і чистоту всіх автоматичних кавоварок JURA.


Вапняні відкладення солей — причина зміни смаку і несправностей

При нагріванні води утворюються вапняні відкладення. Звуження ліній в результаті утворення вапняних відкладень солей призводить не тільки до збільшення часу нагрівання і, як наслідок, підвищення витрати електроенергії, а й ризику повного виходу з ладу кавомашини. Однак вапняні відкладення солей не тільки можуть пошкодити кавоварку, а й погіршити смак кави. Хоча в незначних кількостях вапно є важливою смаковою речовиною, занадто високий вміст призводить до появи стороннього присмаку у води і перешкоджає оптимальному розкриттю аромата кави, в тому числі з причини перепадів температури води.


CLARIS залишає видалення вапняних відкладень солей в минулому

Правильна вода є визначальним фактором смаку, оскільки кава на 98% складається з води. Однак у багатьох місцях поряд з кальцієм, мінералами і фторидами у свіжій воді також містяться свинець, мідь, алюміній і хлор. Фільтр CLARIS, встановлений безпосередньо в бункері для води, очищає її при кожному процесі приготування напою. При цьому шкідливі речовини повністю виводяться, а важливі фториди зберігаються і при розкритті аромату виступають основними смаковими речовинами. Оптимальний склад води гарантує приємні смакові відчуття від будь-якого кавового напою. Завдяки фільтру CLARIS видалення вапняних відкладень солей не потрібно.


Змінний фільтр CLARIS White може використовуватися з кавоварки, в бункері для води яких встановлено утримувач фільтра чорного кольору.

Характеристики

Вид товару Фільтри

Відгуки 0

Рекомендовані товари

Теги: jura, кавомашина, чистка, фільтр