595грн
Доставка по Києву
  • замовлень до 1000 грн.— 50 грн.
  • понад 1000 грн.— безкоштовно
Самовивіз у Києві
Отримати замовлення можна у нашому офісі за попереднім бронюванням товарів.

Доставка по Україні
Вартість доставки у ваш населений пункт згідно тарифів служби доставки «Нова Пошта».

Оплата
  • готівкою
  • рахунок-фактура
  • онлайн Visa/MasterCard
Обмін/Повернення
14 днів від дня придбання. Докладніше

Опис

Запатентований фільтр для води Saeco AquaClean дозволяє готувати до 5000 чашок кави (протягом двох років) * без проведення очистки автоматичної кавомашини від накипу. Очищена вода забезпечує чудовий смак кави. Фільтр необхідно замінювати кожні 3 місяці.


Ретельне очищення води завдяки запатентованій технології циркуляції
Завдяки запатентованій технології циркуляції вода довше знаходиться всередині фільтра, перш ніж потрапити в автоматичну кавоварку. Таким чином забезпечується більш ретельна фільтрація води для приготування чудової кави.

Мікропористий фільтр утримує забруднення
Використання води, очищеної від найдрібніших частинок, значно впливає на якість приготованої кави. Мікропористий фільтр утримує домішки, тому кожна чашка буде наповнена свіжим напоєм чудового смаку.

Природне видалення кальцію завдяки технології обміну іонами
Завдяки технології іонного обміну з води, що надходить в кавоварку, видаляється кальцій, що перешкоджає його накопиченню всередині приладу. Замінюйте фільтр раз в три місяці, щоб підтримувати прилад в ідеальному стані і забути про виконання очищення від накипу протягом приготування 5000 чашок напою.

Завдяки фільтру AquaClean тільки чиста вода потрапляє в автоматичну кавоварку, тому попередження про проведення очистки від накипу відключаються автоматично. Ви завжди будете насолоджуватися чудовим смаком кави без зайвих зусиль: нагадування знову включаються на кавомашині тільки після виконання 8 замін фільтрів. Якщо кавоварка сумісна з фільтром AquaClean, на резервуарі для води знаходиться спеціальна наліпка.

Характеристики

Вид товару Фільтри
Країна-виробник Швейцарія
Тип Фільтри

Відгуки 0

Рекомендовані товари

Теги: фільтр води, saeco