Ручні кавоварки

Ручні кавомашини

Ручні кавові машини (або, як їх ще називають, ріжкові кавоварки) - спеціальна кухонна техніка, призначення якої полягає в приготуванні еспресо або його похідних напоїв. Для приготування кави в ручній кавоварці необхідні деякі навички управління з подібними машинами. Ручні кавоварки - дуже популярна і зручна техніка, що перетворює процес варіння кави в суцільне задоволення.


Ріжкові кавомашини

Основний принцип дії комбінованих кавоварок - подача пара безпосередньо в ріжок (що і зумовило назву техніки). Дана машина зручна у використанні, не займає багато місця на кухні, готує напій в необхідних обсягах для кожного власника. Можливе регулювання міцності напою (це залежить від ступеня помелу - чим він більший, тим кави міцніше). Основні переваги ручних кавоварок:

  • Лаконічний дизайн. Завдяки компактним габаритам, ріжкові машинки займають невелику площу в приміщенні, що дозволяє без проблем поставити їх навіть в маленьких кімнатах.
  • Низька вартість. Даний тип кухонної техніки характеризується невеликою ціною при високій якості виготовлення і продуктивності роботи. Залежно від особливостей придбаної моделі, можна заповнювати резервуари водою і засипати в ємність кавову суміш про запас, а також готувати кілька порцій напою.
  • Приготування м'яких напоїв. Можливо різноманітність напоїв в процесі приготування - наприклад, ручна кавоварка відмінно впорається з приготуванням не тільки класичного еспресо, але також латте або капучино.
  • Можливість використання в офісі. Машинка впорається з приготуванням напою на кілька порцій в невеликих офісах, де кількість працівників не перевищує 7-10 чоловік.


Замовити ріжкові кавоварки в Києві

У нашій компанії кожен клієнт зможе замовити ручні машини для варіння кави за низькою вартістю і з доставкою. Наші співробітники допоможуть зробити правильний вибір кожного покупця, розкажуть про функціональні особливості кожної машинки. Потужні машинки з достатнім обсягом резервуара і ємності для суміші здатні приготувати ароматний і смачний кави всього за кілька хвилин. Все, що потрібно від власника кавоварки - трохи участі, яке не займе багато часу.


Всі кавоварки мають велику потужність роботи (від 1000 Вт), ергономічний дизайн, деякі моделі оснащені функціями підігріву. Залежно від придбаної моделі, гарантійний талон надається терміном на 1 чи 2 роки. Доставка можлива як кур'єром безпосередньо до будинку або офісу, так і на поштове відділення. У нас кожен покупець знайде собі надійну кавоварку, яка значно полегшить процес варіння кави без значних фінансових витрат.Кавоварка Delonghi Dedica EC 685.M
Хит
Кавоварка Delonghi Dedica EC 685.R
Хит
Кавоварка Delonghi Dedica EC 685.W
Хит
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)