КАТАЛОГ ТОВАРОВ КАТАЛОГ ТОВАРІВ

Кавоварки Неспрессо

  Фільтр

  Кава – це найулюбленіший напій більшості людей на планеті вже протягом багатьох століть. Практично кожен ранок починається саме з дуже смачною ароматною чашки кави – це джерело бадьорості і гарного настрою, яке буде забезпечено на цілий день. І, природно, мова в цьому випадку йде про натуральний мелений кави, а не про розчинну напій. Однак, для того, щоб отримати справді смачну каву, потрібно докласти чимало зусиль – змолоти зерна, поставити турку на вогонь, уважно стежити за тим, щоб кава піднялася, але й не втікла … У всьому цьому процесі є ще один важливий аспект – кавомолки , навіть наймодніші і дорогі, працюють досить голосно. Тому ризик заподіяти незручності ще сплячим домочадцям досить великий. Також до неприємних нюансів можна віднести і те, що таке приготування напою займає досить багато часу, якого в ранкові години і так досить небагато, відповідно, дорога кожна секунда. А найнеприємнішим нюансом, з яким стикаються більшість кавоманів, є те, що навіть незважаючи на всі вищевказані пройдені тяготи і злигодні, отримана кава не завжди смачнай і рідко може зрівнятися з ресторанним аналогом.

  Як бути в цій ситуації? Невже задовольнятися тим, що є і лише зрідка балувати себе улюбленим справжньою кавою, заглянувши в ресторан? Скажемо чесно: вирішення проблеми є і воно досить просте – купити капсульну кавоварку nespresso. З нею кожен ранок буде починатися з чашки справжньої кави – з приємним бадьорим ароматом і густою пінкою!

  Капсульна кавоварка nespresso – кращий подарунок кавоману

  Любите пити свіжозварену каву? Але при цьому не хочеться морочитися з її приготуванням – молоти зерна, варити, стежити, переливати …? І не потрібно! Адже капсульні кавомашини nespresso здатні приготувати чудовий напій без будь-якої вашої праці! Все що потрібно зробити – це вставити вже заготовлену капсулу в машину і натиснути пуск.  Буквально за декілька секунд ваша чашка наповниться смачним напоєм, а по дому попливе підбадьорливий аромат! Все просто – ніяких зусиль, ніякого шуму, швидко і легко! Навіть ваші діти зможуть зробити каву своїм улюбленим батькам, бабусям і дідусям.

  У чому секрет неперевершеної кави, яка приготувала кавоварка nespresso?

  Всі ми знаємо, що кава швидко втрачає аромат. Навіть якщо він зберігається в зернах, при неправильному поводженні, від корисних і таких улюблених якостей не залишиться і сліду. А вже про змолоти каву і говорити не доводиться. Відкрита пачка втрачає аромат вже через півтора тижні … Тому, навіть якщо у вас недешева, але звичайна кавоварка, побалувати себе смачною кавою вийде не завжди.

  Зовсім інша справа кавомашини неспрессо. Вони працюють на спеціально розроблених для них капсулах. Виготовляються всі ці капсули на заводі по суворої технології:

  Кавові зерна ретельно подрібнюються, відповідно до обраного виду напою, наприклад, для еспресо найкращим чином підходить середній помел. Після цього суміш строго дозують – в кожну капсулу піде рівно по сім грамів подрібненого кави.

  Після того, як в капсули засипаний порошок, вони герметично запаюється. Таким чином, аромат буде зберігатися протягом дуже довгого часу – нікуди не улетучиваясь і не випаровуючись.

  Додатковим достоїнством використання цих каво-машин є те, що при своїй роботі вони створюють просто разюче-високий тиск – подача пара досягає 19 бар! А, як відомо, високий тиск і ароматна мелена кави кращих сортів – це і є секрет смачного напою!

  Саме завдяки такій промислової технології і вдається досягти відмінного аромату і якості напою. Така чашка кави не буде відрізнятися навіть від тих, що подають в найдорожчих ресторанах і кав’ярнях Італії.

  Дають неспрессо кавомашини і простір для творчості. Наприклад, якщо ви не поважаєте стандарти і просто не уявляєте свого життя без експериментів, то зовсім не факт, що вас може задовольнити різноманітність пропонованих сортів кави в капсулах. Хоча, якщо доречно зауважити, їх не так вже й мало – 17 видів! Але якщо і це різноманітність вас не влаштує і ви вирішите пити каву за власним рецептом, то капсульна кавоварка неспрессо зможе бути актуальною і в цій ситуації. Просто в цьому випадку, вам необхідно буде купувати не заводські капсули з кавою, а порожні, які можуть бути наповнені на ваш особистий розсуд!

  Кофемашина неспрессо, ціна яка не змусить Вас довго думати

  Звичайно ж, всіх любителів кавових напоїв хвилює питання вартості, а зокрема те, за скільки можна купити кавоварку неспрессо. Однак відповісти на це питання однозначно неможливо – аж надто багато чинників впливає на формування ціни (продуктивність, потужність, функціонал, дизайн, клас та інше). Якщо ж говорити в загальних рисах, то ціни на кавоварки nespressо стартують від 3000 гривень, що безсумнівно як на теперішній час зовсім недорого, особливо якщо враховувати те, що чашка самої недорогої кави в ресторані стартує від 50 гривень. Тобто, 60 чашок кави в ресторані – це і є вартість кавомашини. Погодьтеся: капіталовкладення дуже вигідне!